Sponsorlu Bağlantılar

all-round-backup-pro-11 All-Round Backup Pro Veri Yedekleme ve Geri Yükleme Programı Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

Veriniz değerlidir. Küçük işletmenizde veri kaybı feci sonuçlar doğurabilir. Aynı şekilde ev bilgisayarlarındaki veri kayıpları da can sıkabilir. Onları tekrar oluşturmak epey zamanınızı da alabilir ve bazen tamamen de kaybedebilirsiniz. Temel olarak veri kaybında dört sebep vardır: Donanım hatası, yazılım hatası, insan hatası ve doğal afetler.

Sponsorlu Bağlantılar

Modern donanımlar oldukça güvenilir olmaya çalışsa da halen olumsuzluklar ortaya çıkmaktadır. Bu tür kötü sonuçlarla karşılaşmamak için verilerinizi yedeklemekte fayda vardır.

All-Round Backup Pro, verilerinizi yedeklemeye ve yedeklenen veriyi de geri yüklemeye yarayan veri yedekleme yazılımıdır. Verilerinizi sabit disk, Flash/USB, CD/DVD, FTP ya da Ağ ortamına yedekleyebilirsiniz.

İlk seferde dosyalarınız yedeklendikten sonra daha sonra sadece yeni ve değişmiş dosyalar ilave edilir ve bu sayede zamandan kazanmış olursunuz. Esnek bir zamanlayıcı sayesinde yedekleme işlemini otomatik olarak yönetebilirsiniz. Tüm adımlar sezgisel bir sihirbazla yönetilir.

İleri süzme yöntemiyle kolayca sadece istediğiniz dosyaları seçip yedekleme imkanı sağlar (imajlar, ses dosyaları gibi). Programın ses bildirimi sayesinde görevin başarılı ya da başarısız olduğunu öğrenebilirsiniz. Kritik hatalar hakkında ayrıca e-posta bildirimi sağlar.

Özellikleri

 • İki yönlü senkronize (eşzamanlılık) eylemi. (iki veri arasında senkronize durumu)
 • Internet Explorer Sık Kullanılanlar, MS Outlook e-posta, görevler, randevular, Outlook Express bağlantıları, farklı program ayarlarını (Adobe Photoshop gibi) yedekleyebilme.
 • ZIP sıkıştırma ve “olduğu gibi” sıkıştırma türü
 • Güçlü süzme sistemi
 • Gelişmiş dosya uyuşmazlığı sorununun çözümü
 • E-posta ve sesli bildirim
 • Esnek zamanlayıcı: Günlük, haftalık, aylık olarak otomatik yedekleme zamanı kurma

  Programın deneme süresi 15 gün ve 3 görevle sınırlıdır.

indir3 All-Round Backup Pro Veri Yedekleme ve Geri Yükleme Programı Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar