Sponsorlu Bağlantılar

En ünlü CD/DVD yazdırma ve sanal sürücü oluşturma programlarından biri olan Alcohol 120% programının ücretsiz versiyonu piyasaya sürüldü!

Artık bu kaliteli ve işini çok iyi yapan programa para ödemeden tamamen bedavaya sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Alcohol 120% programı ile elinizdeki tüm CD ve DVD diskleri yedeklemek çok kolay. Hem bilgisayardaki dosyaları CD/DVD ye yazabilir, hem CD/DVD içeriğinden ISO dosyası oluşturup bilgisayara kaydedebilir, hem de bu ISO dosyalarını oluşturacağınız sanal sürücüde açabilirsiniz.

Alcohol 120% sayesinde veri diskleri oluşturabileceğiniz gibi, kendinize müzik CD’leri de hazırlayabilirsiniz. Tabi tüm filmlerinizi DVD’lere yazabileceğiniz gibi, tüm DVD filmlerinizi de bilgisayarda saklayabilirsiniz.

Gerek kullanım kolaylığı gerekse de sunduğu özellikler ile piyasanın lider yazılımlarından biri olan Alcohol 120% programının Free Edition yani ücretsiz sürümünü mutlaka indirin.

NOT: Ücretsiz versiyonunda 2 sanal sürücü oluşturmaya izin veriyor. Ama pek çok kullanıcı için bu yeterli bir sayıdır. Ayrıca bir seferde sadece bir tanesini çalıştırabiliyorsunuz. Kurulum sırasında reklam yazılımı teklif ederse, kabul etmeden kurulumu tamamlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar