Sponsorlu Bağlantılar

main_sm_2014 Agent Ransack İndir Ücretsiz en iyi dosya arama programı

Agent Ransack ücretsiz ama kesinlikle profesyonel bir dosya arama programıdır. Hard diskteki bilgileri hızlı ve etkili bir şekilde arayıp bulur.

Sponsorlu Bağlantılar

Agent Ransack programının birçok özelliği var. Düzenli ifadeler ile arama (* ve ? gibi karakterleri kullanarak belirli bir kurala göre yapılan özel gelişmiş aramalar), daha siz yazarken anında beliren arama sonuçları görünümü ve sizlere arama konusunda yardımcı olan sihirbazları bunlar arasında sayabiliriz.

Windows arama özelliği için çok yavaş, hantal ve yetersiz seçeneklere sahip diyorsanız, Agent Ransack çok hoşunuza gidecek.

Programın arayüzü düz ve sezgiseldir. Dosyaların ismine yada içeriğine göre (içindeki yazılara, bilgilere, vs)  arama yapabilirsiniz. Dosya boyutuna göre arama, dosyanın oluşturulma veya değiştirilme tarihlerine göre belirli tarihler arasında arama yapma, büyük harf küçük harfe göre arama gibi daha pek çok özelliğini saymak mümkün.

Programın arama sonuçları tek bir panelde gösteriliyor ve başka bir panelde ise arama istatistiklerini görmek mümkün. Bununla bulunan sonuç sayısı, aranılan dosya sayısı ve arama uzunluğunu  kastediyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Testlerim sırasında Windows’un bulamadığı şeyleri bile Agent Ransack programının başarılı bir şekilde bulduğunu gördüm. Üstelik arama işleminin sonuçlanması için beklemek zorunda kalmadım. Çok çabuk bir biçimde aradı ve buldu.

Bu programa sahip olduğu özellikler, sunduğu seçenekler, ücretsiz oluşu ve arama hızı nedeniyle 5 yıldız veriyorum. Fakat en baştan uyarayım; çok ileri seviye ve ağır aramalar yapmak için bu program uygun değil. Programın arayüzü ise biraz daha modern ve şık olabilirdi. Fakat işlev en önce gelir…

Agent Ransack İndir 32-Bit

Agent Ransack İndir 64-Bit

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 13.7 MB

PrintPreview_sm_2014 Agent Ransack İndir Ücretsiz en iyi dosya arama programı RegWizard_sm Agent Ransack İndir Ücretsiz en iyi dosya arama programı dates_tab_sm_2014 Agent Ransack İndir Ücretsiz en iyi dosya arama programı Export_sm_2014 Agent Ransack İndir Ücretsiz en iyi dosya arama programı Reports_sm_2014 Agent Ransack İndir Ücretsiz en iyi dosya arama programı options_tab_sm_2014 Agent Ransack İndir Ücretsiz en iyi dosya arama programı

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar