Sponsorlu Bağlantılar

3172__adobe1_screenshot0207 Adobe Reader 2017 Türkçe Son Sürüm

Adobe Reader X (Adobe Reader 10) hiç şüphesiz Windows üzerinde PDF görüntüleme için gereken standart uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Reader on yıldan fazla süredir varlığını sürdürüyor ve bu süre içerisinde birçok değişikliğe uğradı. Bunun sonuçlarından biri de sürekli şişirilmiş ve yavaş olmakla eleştirilmesine sebep olan eklenti ve uzantılarla yüklenmiş olması.

Adobe-Reader-comment-pane Adobe Reader 2017 Türkçe Son Sürüm

Adobe Reader’ın hızı ile ilgili gerçek

Bir noktaya kadar, ekstra eklenti ve uzantıların Adobe’u daha yavaş çalıştırabileceği doğrudur. Adobe Reader yine de çok şey vaat eden bir PDF okuyucusudur. Adobe Reader’ın en son sürümüyle Adobe bazı hız sorunlarıyla ilgilendi ve Adobe Reader X’in geliştirilmesiyle birlikte bellek kaplama alanı sürekli biçimde düzeltildi.

Arayüz ve öne çıkan özellikler

Adobe Reader’ın bu sürümü yalnızca biraz daha hızlı değil, aynı zamanda kullanımı daha kolay hale getiren daha açık, daha basit bir arayüz sunuyor. Adobe Reader X halen önceki sürümlerdeki klasik araçlara sahip (Yakınlaştırma, Metin seçme, Görüntü yakalama ve Sesli okuma), ama aynı zamanda yapışkan not olarak yorum bırakma özelliği gibi yeni özellikler de sunuyor. Adobe Reader X’te bulacağınız yeni bir özellik de e-posta ya da Adobe SendNow hizmeti üzerinden belgeyi kolayca paylaşmanızı sağlayan Paylaş aracı.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe-Reader-view-menu Adobe Reader 2017 Türkçe Son Sürüm

Yerleşik güvenlik önlemleri

Adobe Reader’daki güvenlik sorunlarından endişeleniyorsanız, korkmayın: Adobe Reader X, görselleri, kodları ve 3D objeleri bellekteki sistemden izole, özel bir alana yükleyen yeni Güvenli Mod sayesinde muhtemelen şimdiye kadar çıkarılan en güvenli sürüm.

Adobe Reader X, PDF belgelerini açmak, okumak ve yazdırmak için temel program olan bu popüler PDF okuyucunun tarihçesinde şüphesiz önemli bir güncelleme.

Artıları

  • Toptan bir PDF sektörü standardı
  • Çeşitli özelliklerle dolu
  • Geliştirilmiş güvenlik için Güvenli Mod
  • Geliştirilmiş Yorum aracı ve yeni Paylaşma aracı

Eksileri

  • Kaynakların kullanımı bakımından halen biraz ağır

Adobe Reader İndir

Boyut: 1.1 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Alternatif indirme linki

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar